Що піднімаємо

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

«Lifting & Rigging» – надійна компанія, якій можна довіряти! Наша діяльність полягає в підйомі вантажів на висоту. Це робота, до якої залучаються кваліфіковані фахівці. Вони продумують план дій і в обов’язковому порядку дотримуються техніки безпеки. Тому послуги надаються на високому рівні і з гарантією збереження вантажу!

Підйом металевих профілів і балок

Це актуальний момент в тому випадку, коли монтується зовнішня реклама на даху багатоповерхового будинку або облаштовується зимовий сад. Для виконання подібних робіт необхідні будівельні матеріали. До них відносяться металеві балки, алюмінієвий профіль, сендвіч-панелі. Щоб підняти на висоту такий вантаж, потрібне спеціальне обладнання. У нашому розпорядженні є все, що потрібно для вирішення найскладніших завдань. Тому завдання виконуються в стислі терміни.

підйом меблів

Це затребувана послуга, якою користуються власники квартир. Під нею мається на увазі переміщення габаритних предметів через вікно. До переваг такого методу відноситься:

  • доступна вартість;
  • переміщення вантажу навіть по складній траєкторії;
  • надійність;
  • безпеку;
  • зручність.

 

До нас звертаються клієнти, які хочуть підняти на поверх диван, величезний стіл, комод, шафу та інші меблі. Ми оперативно виконуємо замовлення і завжди відповідально ставимося до роботи!

підйом склопакетів

Це трудомісткий процес, для виконання якого потрібно сучасне обладнання, досвід і кваліфіковані фахівці. Чому? Тому що вага склопакетів велика, а фасади зі скла облаштовуються на багатоповерхових будинках. З цього випливає висновок, що піднімати важкий вантаж потрібно на велику висоту. Для виконання таких замовлень розробляються ефективні рішення. Від самого початку

підйом джакузі

Для нас це не проблема. Ми піднімаємо на велику висоту великогабаритні вантажі з допомогою надійного обладнання. Мається на увазі мобільна виносна консоль, в якій поєднується практичність і надійність. Переміщення джакузі, гідромасажних ванн, басейнів здійснюється в суворій відповідності з нормами безпеки. У нас великий досвід в цій діяльності. Команда фахівців грамотно виконує всі завдання і дає гарантії. Тут важлива послідовність і злагодженість дій.

Підйом скла широкого формату

Це складний процес, з яким ми прекрасно справляємося. Скло широкого формату не поміщаються в ліфт. Тому можливе переміщення виробів тільки зовні багатоповерхового будинку. Для вирішення такого завдання використовуються технічні пристрої і механізми. З їх допомогою забезпечується безпечне переміщення скляних полотен. Роботу виконують сертифіковані майстри. Вони володіють знаннями і практичними навичками. Фахівці розробляють план, виходячи з особливостей замовлення.

підйом стільниць

Це популярна послуга, яку ми надаємо на належному рівні. Якщо розміри стільниці великі, по сходах її підняти не вийде. У таких випадках потрібно звертатися до нас. Ми піднімаємо вантажі на будь-яку висоту. Клієнти залишаються задоволені якістю нашої роботи і рекомендують компанію «Lifting & Rigging» друзям, знайомим. Ми це цінуємо і прикладаємо максимум зусиль для досягнення високих результатів. Переконайтеся в цьому самі, оформивши заявку на переміщення мармурової, дерев’яної, гранітної стільниці через вікно!

Підйом промислового обладнання

Це ще одна послуга, яку часто користуються клієнти. Вони співпрацюють саме з нами з кількох причин:

Гарантія.
Безпека.
Надійність.
Прийнятні ціни.
Дотримання термінів.

Підйом промислового обладнання – робота, в якій важливий професіоналізм і наявність чіткого плану дій. Для реалізації завдання використовуються спеціальні пристрої. З їх допомогою здійснюється переміщення металообробних верстатів, цистерн, гідравлічних пресів. Також ми виконуємо демонтажні роботи.

Підйом кліматичного обладнання

Це послуга, якою користуються власники квартир і представники компаній. Під нею мається на увазі переміщення кондиціонерів, чілерів, газових і твердопаливних котлів. Вага обладнання досить важка. Тому робота виконується за допомогою поліспаста. Такий пристрій ідеально підходить для підйому кліматичного обладнання через вікно в багатоповерховій будівлі.

Якщо потрібно підняти на поверх музичний інструмент, мармурову стільницю, диван, звертайтеся до нас! Фахівці «Lifting & Rigging» розроблять індивідуальний план з урахуванням особливостей вантажу та архітектурного об’єкта. У нас є дозвіл на виконання висотних робіт. Ми забезпечуємо збереження майна і вирішуємо будь-які завдання, незалежно від їх складності!

Зворотній зв'язок