Підйом вантажів такелажні роботи

Підйом джакузі

Підйом склопакетів

Підйом скла широкого формату

Підйом меблів

Підйом вантажів
такелажні роботи
Підйом джакузі
Підйом склопакетів
Підйом скла
широкого формату
Підйом меблів

Підйом вантажів

– послуга, яку наша команда «Lifting & Rigging» надає без малого 10 років! За цей час ми накопичили безцінний досвід у вирішенні найскладніших і нестандартних завдань, а також сформували найкращу матеріально-технічну базу.

 «Lifting & Rigging» – Дбайливий і безпечний підйом негабаритних вантажів на висоту

При створенні зимового саду, монтуванні рекламних банерів на даху багатоповерхівки стає актуальним підйом вантажу на висоту. Подібні види робіт не обходяться без об’ємних і важких будівельних матеріалів: алюмінієвого профілю, металевих балок, сендвіч-панелей. Спеціальні вантажопідйомні механізми допомагають доставити їх на висоту. 

Серед мешканців висотних будинків популярна послуга з транспортування меблів у приміщення через вікно. Переваги підйому вантажів на висоту:

 • переміщення по складних траєкторіях; 
 • зручність; 
 • безпека; 
 • надійність; 
 • приємна вартість такелажних робіт.

Великої обережності вимагає підйом важких вантажів, подібних до тендітних склопакетів значної ваги, які не поміщаються в ліфт. Виконання роботи пов’язане з ретельною розробкою можливих рішень, що гарантують повне збереження вантажу під час роботи у важкодоступних місцях. Воно вимагає злагодженості та послідовності в діях. Сертифіковані майстри Lifting & Rigging мають практичні навички і, враховуючи особливості замовлення, розробляють план.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Такелажні роботи у Києві

Компанія має в своєму розпорядженні спеціальну виносну конструкцію, за допомогою якої можна відсунути від фасаду вантаж і підняти на висоту. Після надходження заявки на виконання робіт фахівець виїжджає на місце, щоб оцінити об’єкт і обговорити подробиці підйому вантажу через вікно або на дах, вартість такелажних робіт. 

З огляду на вагу та габарити вантажу, під нього роблять каркас або м’яке пакування для крихких предметів. Зрозуміти, куди альпіністам піднімати вантаж, допоможе попереднє вимірювання віконних, балконних прорізів, сходових маршів. Іноді такелажні роботи на висоті вимагають збільшення відстані або демонтажу склопакета.

Орієнтовні ціни на такелажні роботи розраховуються з урахуванням:

 1. ваги, матеріалу і форми вантажу; 
 2. умов, у яких доведеться працювати; 
 3. переліку документів, що готуються і подаються на узгодження; 
 4. форми оплати за такелажно-монтажні роботи; 
 5. конфігурації фасаду; 
 6. термінів виконання роботи; 
 7. місця і висоти підйому.

Організація підйому вантажу на висоту в Києві займає мало часу, оскільки немає потреби в громіздкій підйомній техніці. Вантажопідйомні та такелажні роботи із залученням вертольотів або висотного крана обходяться дорожче.

Як вибрати виконавця на послуги такелажних робіт?

Безпека на висоті під час монтажу і демонтажу вантажу забезпечується спорядженням високої якості, що має багаторазовий запас міцності. Додаткову гарантію цілісності габаритних речей забезпечує підйом вантажу альпіністами з використанням поліспаста.

Обираючи компанію для замовлення такелажної послуги, важливо врахувати:

 • репутацію за відгуками клієнтів; 
 • чи зафіксовано нещасні випадки; 
 • чи виконують роботи акуратно і дбайливо; 
 • як відбувається експертиза і планування висотних робіт; 
 • які надаються додаткові спеціалізовані послуги; 
 • чи є допуск для роботи у важкодоступних місцях; 
 • чи надійне обладнання. 

 

Підйом вантажів за допомогою промислового альпінізму – відповідальний процес, від якого залежить безпека оточуючих і збереження речей при виконанні такелажних робіт в Україні. Компанія Lifting & Rigging пропонує клієнтам унікальні інженерні рішення з висотних такелажних робіт. У результаті їхні ціни на такелажні послуги нижчі, ніж у конкурентів. 

Чому варто замовити такелажні роботи у Lifting & Rigging?

Вантажопідйомні та такелажні роботи здійснюються оперативно і якісно, з дотриманням усіх технік безпеки і гарантією повного збереження вантажу. Професійні такелажники використовують метод промислового альпінізму. Вони мають всі необхідні дозволи на виконання подібних робіт і здатні вирішити найскладніші завдання. Тому на виконання поставлених завдань йде небагато часу.

Компанія спеціалізується на підйомі великогабаритних вантажів:

У розпорядженні компанії є практична, надійна мобільна виносна консоль. Тому їй зручно замовити такелажні роботи з підйому об’ємних вантажів з повною відповідністю нормам безпеки. Фахівці грамотно виконають поставлені завдання і нададуть гарантію на послуги. Для зв’язку з менеджером легко скористатися наведеним на сайті телефоном або замовити дзвінок.

 

«Lifting & Rigging» – у нас завжди є рішення!

 

ЗАКРИТИ

  error: Content is protected !!